Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli przedszkola - w jaki sposób je organizujemy…

obraz

Artykuł z kategorii

Nasze produkty

Opublikowano:

Warsztaty dla nauczycieli realizujemy już od ponad 20 lat. Nasi trenerzy przyjeżdżają do każdej placówki w Polsce. Podczas 6 godzin lekcyjnych dzielimy się naszym doświadczeniem i w sposób praktyczny pokazujemy, jak wykorzystać gry i zabawy na zajęciach z dziećmi. Często otrzymujemy pytania od nauczycieli przedszkoli, czy te warsztaty są również dla nich? Odpowiadamy: TAK! By rozwiać wszelkie wątpliwości, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł.🙂

Dlaczego warto grać Kartami w przedszkolu?

Wczesne lata życia dziecka są niezwykle ważnym okresem w jego rozwoju. Właśnie w tym czasie kształtują się podstawowe umiejętności, zdolności poznawcze, więzi społeczne i emocjonalne. Warto zatem zaszczepiać zamiłowanie do matematyki już od najmłodszych lat. Przecież nie od dziś wiadomo, że matematyka to królowa nauk 🙂 Dlatego warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli przedszkola stanowią nieocenioną wartość, podnosząc przy tym jakość edukacji. Nauczyciele otrzymują niezbędne narzędzia, umiejętności i wiedzę, a poznane gry i zabawy mogą być efektywnie wykorzystane w pracy, wykorzystując jedną z najlepszych metod do nauki - przez zabawę.

Jak wyglądają warsztaty dla nauczycieli przedszkola?

Przygotowując się do przeprowadzenia warsztatów w odpowiedni sposób, tworzymy plan całego spotkania. Dobór gier i zabaw jest dostosowany do potrzeb nauczycieli w taki sposób, by satysfakcja była gwarantowana. To po prostu warsztaty szyte na miarę 🙂 W trakcie tych warsztatów nasi trenerzy reagują na bieżąco i są otwarci na sugestie i potrzeby grupy uczestników. Skupiamy się przede wszystkim na Grach logicznych, Dodawaniu i odejmowaniu oraz Bączku matematycznym. Wszystko po to, by dać nauczycielom jak najwięcej praktycznych wskazówek do wykorzystania na zajęciach z dziećmi. Na warsztatach gwarantujemy tylko pozytywne emocje.

Warsztaty i życie po warsztatach

Powszechnie wiadomo, że dzieci w wieku przedszkolnym mają niespożyte pokłady energii. Warto ją wykorzystać, zastosować i ukierunkować na naukę przez zabawę. Karty Grabowskiego zapewniają akcję i reakcję 🙂 Proponowane gry i zabawy z pewnością wywołają fale pozytywnych emocji i jednocześnie utrzymają uwagę dzieci na dłuższy czas podczas zajęć, a to jest niezwykle ważne i pomocne. Radość, emocje, zabawa i “przemycona” nauka to doskonałe połączenie, dzięki któremu dzieci będą miały szansę na lepszy rozwój, zdobywanie umiejętności i budowanie fundamentów potrzebnych na wszystkich etapach kształcenia.

Korzyści dla nauczycieli

Po zrealizowanych warsztatach nauczyciele otrzymują imienne certyfikaty. Przygotujemy również certyfikat dla placówki potwierdzający wykorzystywanie metody Kart Grabowskiego. Przedstawione gry i zabawy, praktyczna wiedza i umiejętności będą stanowiły gotowe scenariusze zajęć. Aby sprawnie wdrożyć gry i zabawy w przedszkolu, po warsztatach przekażemy rozszerzoną kolekcję Kart Grabowskiego oraz atrakcyjny 25% rabat na zakup Kart i Bączka.


Warsztaty w przedszkolu przyniosą wiele korzyści zarówno dla nauczycieli, jak i dla dzieci. Nauczyciele zdobywają szeroki wachlarz propozycji gier i zabaw do wykorzystania w wielu sytuacjach edukacyjnych. Dzieci z uśmiechem na twarzy potrafią się bawić i uczyć jednocześnie. Warto wiedzieć, że Karty Grabowskiego realizują najważniejsze obszary rozwoju dziecka i wpisują się w realizację podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Dowiedz się więcej o warsztatach z Kartami Grabowskiego i wypełnij formularz zgłoszeniowy.


  1. Tagi:

  2. #kartygrabowskiego
  3. #warsztaty
  4. #grylogiczne
  5. #bączekmatematyczny
  6. #wszkole
  7. #przedszkole

O autorze

Bartosz Trojanowski

Bartosz Trojanowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej. Obecnie jako Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego zajmuję się organizacją i realizacją warsztatów z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.