Nasze imprezy matematyczne

Od ponad 20 lat organizujemy wydarzenia matematyczno-sportowe dla szkół. Pierwszym z nich były Mistrzostwa Polski w Tabliczce Mnożenia, docenione przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. W naszej kolejnej akcji, Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia, do dziś udział wzięło ponad pół miliona uczestników z całego świata. Odbywające się co roku Mistrzostwa Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym angażują nawet pięcioletnie dzieci, zaszczepiając w nich żywe zainteresowanie matematyką.

obraz
obraz

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia to bezpłatna akcja przeprowadzana co roku w szkołach na całym świecie w trzeci piątek listopada. Dołącz do niej już dziś! Zorganizuj Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w swojej szkole. To proste!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w liczbach
 

36

państwa uczestniczące w ŚDTM

5862

zaangażowane szkoły

500
tys.

uczestników ŚDTM

Mistrzostwa Polski w Tabliczce Mnożenia to ogólnopolskie zawody matematyczno-sportowe. Podczas rozgrywek uczniowie rywalizują ze sobą w grach z wykorzystaniem Kart Grabowskiego Tabliczka Mnożenia.

Mistrzostwa Polski w Tabliczce Mnożenia w liczbach
 

12

edycji Mistrzostw

473

zaangażowane szkoły

1998

rok rozpoczęcia mistrzostw

Mistrzostwa Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym Grabowskiego odbywają się co roku 6 grudnia, w Mikołajki.

W wydarzeniu mogą brać udział dzieci już od 5. roku życia! Mistrzostwa co roku przyciągają setki zawodników. Zorganizuj Mistrzostwa w Kręceniu Bączkiem w swojej szkole lub przedszkolu!

Mistrzostwa Polski w Kręceniu Bączkiem Matematycznym w liczbach
 

12

edycji Mistrzostw

10

kategorii zawodów

12483

uczestników mistrzostw