ł

Warsztaty z Kartami Grabowskiego
dla nauczycieli

Zorganizuj w swojej szkole warsztaty prezentujące, jak wykorzystać Karty Grabowskiego na lekcjach, zajęciach dodatkowych i w świetlicy.

Podnieś swoje kwalifikacje, uatrakcyjnij zajęcia i obudź w swoich uczniach pasję do matematyki!

Zobacz na filmie, jak wyglądają warsztaty i co mówią o nich nauczyciele.

obraz
obraz

Na naszych warsztatach nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiadują się, jak wykorzystać je na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas trwających 6 godzin lekcyjnych praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności.

Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego: Tabliczka Mnożenia, Dodawanie i Odejmowanie, Gry Logiczne, Ułamki oraz Bączek Matematyczny Grabowskiego.

Wykorzystanie Kart Grabowskiego na lekcji

Przez ostatnie 20 lat w naszych warsztatach z Kartami Grabowskiego wzięło udział już ponad 11 000 nauczycieli. Wykorzystują oni na co dzień tę innowacyjną metodę nauczania na swoich lekcjach. Zanim przekonasz się, jak Karty odmienią Twoje lekcje, zobacz, z jakim entuzjazmem dzieci bawią się Kartami Grabowskiego, ucząc się przy tym matematyki i logicznego myślenia.

obraz
obraz

Korzyści płynące z udziału w warsztatach

Zorganizowanie w szkole warsztatów z Kartami Grabowskiego daje wiele korzyści zarówno nauczycielom, jak również wszystkim uczniom. Pozwala szkole dołączyć do grona najlepszych w Polsce placówek, które stosują tę innowacyjną i niezwykle skuteczną metodę nauczania matematyki przez zabawę.

Praktyczna wiedza

Po warsztatach każdy ich uczestnik będzie potrafił w interesujący sposób przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem Kart Grabowskiego.

Podniesienie kwalifikacji

Udział w warsztatach jest unikalną formą podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych pozwalającą poznać nową, atrakcyjną metodę nauczania.

Lepsze wyniki uczniów

Wykorzystanie Kart Grabowskiego na lekcjach pomaga dzieciom w nauce matematyki przez zabawę. Dzięki nim uczniowie zauważalnie poprawiają swoje oceny z matematyki.

Certyfikat uczestnictwa

Każda osoba biorąca udział w warsztatach otrzymuje imienny certyfikat poświadczający ukończenie warsztatów.

Materiały

Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymują pakiet gadżetów i materiałów uzupełniających.

Rabat 25%

W ciągu 2 tygodni od warsztatów ich uczestnicy, szkoła i rodzice mogą kupić wszystkie produkty z serii Karty Grabowskiego z 25% rabatem.

Certyfikowani trenerzy gwarancją jakości

Oryginalne warsztaty z Kartami Grabowskiego prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego. Mają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie praktyczne, aby pomóc uczestnikom warsztatów z sukcesem wykorzystywać Karty na zajęciach z dziećmi. Wszyscy trenerzy są nauczycielami, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z Kartami na lekcjach. Nasz program Certyfikowanych Trenerów Kart Grabowskiego jest gwarancją wysokiej jakości warsztatów przeprowadzanych w dowolnym miejscu Polski.

Koszt warsztatów wynosi 2 600 zł brutto dla grupy do 16 osób. Cena obejmuje wszystkie koszty organizacyjne (poza salą), w tym dojazd do szkoły i niezbędne materiały.

2 600 zł brutto

(grupa do 16 osób)

 

Co otrzymujesz?

Warsztaty

6 godzin lekcyjnych atrakcyjnych warsztatów Kart Grabowskiego

Certyfikat

imienny certyfikat dla każdego uczestnika

Materialy

materiały uzupełniające i gadżety

Rabat

Jednorazowy 25% rabat na wszystkie produkty*


* Rabat obowiązuje przez 2 tygodnie od dnia przeprowadzenia warsztatów.
Mogą z niego skorzystać uczestnicy warsztatów, szkoła oraz rodzice uczniów.

Jeśli chcesz, aby warsztaty odbyły się w Twojej szkole, wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów. Możesz też do nas po prostu zadzwonić lub napisać.

Czekamy na kontakt z Twojej strony.

Wyślij zapytanie o termin

1. Miejsce warsztatów
Poniżej podaj podstawowe informacje o szkole, w której miałyby się odbyć warsztaty.
2. Proponowane terminy
Poniżej podaj preferowane terminy warsztatów i/lub preferowany miesiąc i dni tygodnia.
A. Jeśli preferujesz określone terminy podaj je poniżej, a spróbujemy się do nich dostosować.
B. Jeśli jeszcze nie zastanawiałaś (-eś) się nad dokładną datą, podaj poniżej preferowany miesiąc i dni tygodnia.

3. Osoba do kontaktu
Poniżej podaj podstawowe dane osoby do kontaktu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz umówić warsztaty bez wysyłania formularza, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.

608 407 100
warsztaty@kartygrabowskiego.pl