Karty Grabowskiego

Dodawanie i odejmowanie

cena 65

Wiek: 6+

Komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, dzięki którym nauka dodawania i odejmowania zmienia się w niesamowitą, wciągającą przygodę. Z kartami dzieci ćwiczą dodawanie i odejmowanie w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy. Od prawie 25 lat podbijają serca dzieci, rodziców i nauczycieli. Zapewniają wspaniałą zabawę dla całej rodziny! Świetnie sprawdzają się również w szkole.


Wariant podstawowy zawiera:

  • Talię kart: 44 karty z liczbami od 1 do 10 (w 4 kolorach), 10 kart z liczbami od 11 do 20 (w kolorze purpurowym), 4 jokery oraz 9 dwustronnych kart małych ze znakami matematycznymi +, -, ·, : , =, <, (. Wszystko zapakowane w poręczne pudełko.
  • Książkę z opisami 9 gier oraz praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób korzystać z kart.

Wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze)

Zobacz koszty dostawy

Sklep dla szkół​​​​​​​


Kup Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymaj rabat i darmową dostawę!

od ponad 20 lat na rynku
skutecznie uczą przez zabawę
wzbudzają prawdziwe emocje
świetna zabawa dla dzieci i rodziców
idealne do domu i do szkoły

Jedne karty - wiele gier

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to przemyślana talia kart i starannie dobrany zestaw wielu gier. Gry różnią się dynamiką rozgrywki oraz stopniem trudności. Gry są na tyle wciągające, że dzieci nie zauważają, że się uczą. A przy okazji rozwijają spostrzegawczość, pamięć, koncentrację oraz orientację przestrzenną.

Poznaj przykładowe gry z wariantu podstawowego

Poławiacze pereł

Święty Mikołaj

Opinie rodziców

Przemyślany projekt graficzny

Na skuteczność Kart, oprócz wciągających gier, wpływa również projekt graficzny. Na każdej karcie, oprócz liczb, są również ścianki kostek do gry oraz kafelki wypełnione figurami. Jest to dla dziecka ogromne ułatwienie w zrozumieniu układu dziesiątkowego i pozwala płynnie przejść na liczenie w pamięci. A to jest kluczowa umiejętność do lepszego radzenia sobie z matematyką w przyszłości.

Jak powstały Karty Grabowskiego

Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki – wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalną talię kart do gry, dzisiaj znaną jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki. 

Rysunkową postać zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając w Karty tak naprawdę grają w nie razem z ich twórcą😉

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Poznaj pozostałe produkty
z serii Kart Grabowskiego

Kup Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymaj rabat i darmową dostawę!