Sprawdzony sposób na naukę dodawania i odejmowania
przez zabawę

od 6. roku życia

IDEALNE DO DOMU
IDEALNE DO SZKOLY
od 56,00
przesyłka tylko 4,97 zł
 

Gry edukacyjne, które skutecznie uczą
dzieci liczenia!

Karty Grabowskiego to seria unikalnych gier edukacyjnych pomagających dzieciom w nauce dodawania i odejmowania. Karty i gry opracował nauczyciel matematyki, Andrzej Grabowski. Dzięki jego doświadczeniu w pracy z dziećmi Karty są tak skuteczne i świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole.

jedne karty, wiele gier
stworzone przy udziale dzieci 
dla dzieci od 6 lat
do użycia w domu i w szkole
od 24 lat na rynku

Jeden produkt, wiele gier

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to nie tylko talia specjalnych kart, ale także książka z opisami wielu różnorodnych gier z ich wykorzystaniem. Można znaleźć wśród nich zarówno takie, które ćwiczą dopełnianie do dziesięciu, jak i takie, które wymagają wykonania trudniejszych działań, co sprawia, że można je wykorzystać na każdym etapie nauki.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci dopiero rozpoczynające naukę dodawania i odejmowania, jak i takie, które chcą ćwiczyć trudniejsze działania.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka – do wyboru są między innymi gry spokojne, dynamiczne, rozgrywane na czas i budzące wiele emocji.

Poznaj grę "Poławiacze pereł"

To jedna z 9 gier, które znajdziesz w instrukcji. 

Dlaczego Karty Grabowskiego
Dodawanie i odejmowanie są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się dodawania i odejmowania przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników, integrują całą rodzinę i są doskonałym pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają. Co ważne, dobre opanowanie dodawania i odejmowania jest niezbędne do późniejszej nauki tabliczki mnożenia.

skutecznie uczą przez zabawę
integrują dzieci i rodziców
pozwalają na naukę we własnym tempie
wzbudzają prawdziwe emocje
wspierają dzieci słabsze w matematyce

Przemyślany projekt graficzny

Karty zaprojektowano w taki sposób, by ułatwić dzieciom zrozumienie układu dziesiątkowego oraz umożliwić  zabawę dzieciom, które dopiero uczą się dodawania i odejmowania. W pudełku znajduje się 58 kolorowych kart dużych z liczbami oraz 9 dwustronnych kart małych ze znakami działań.

Karty Grabowskiego naprawdę działają!

Przeczytaj, co o Kartach piszą rodzice:

Jak powstały Karty Grabowskiego

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie zostały stworzone przez Andrzeja Grabowskiego, nauczyciela matematyki, którego największą troską była pomoc najmłodszym dzieciom w nauce liczenia. Jego doświadczenie w pracy z dziećmi i pomysłowość doprowadziły do powstania kart matematycznych, znanych dziś jako Karty Grabowskiego, oraz gier z ich wykorzystaniem.

Co dostajesz, kupując Karty
Dodawanie i odejmowanie?

Kupując Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie, otrzymujesz talię kart z liczbami, 4 karty z jokerami, dwustronne karty ze znakami działań oraz książkę z opisami 9 gier. 

cena 56,00
przesyłka tylko 4,97 zł
 


Oferujemy także wariant rozszerzony, w którym dodatkowo znajduje się druga książka z opisem 20 gier

cena 79,00
przesyłka tylko 4,97 zł
 

 

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Warsztaty z Kartami Grabowskiego
dla nauczycieli

Prowadzimy również warsztaty dla nauczycieli, na których pokazujemy, jak wykorzystać Karty na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy.

Zobacz nasze inne produkty