Wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze). Darmowa dostawa od 158 zł.

Wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze). Darmowa dostawa od 158 zł.

Karty Grabowskiego

Dodawanie i odejmowanie

56

Wiek: 6+

Komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, dzięki którym nauka dodawania i odejmowania zmienia się w niesamowitą, wciągającą przygodę. Z kartami dzieci ćwiczą dodawanie i odejmowanie w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy. Od ponad 20 lat podbijają serca dzieci, rodziców i nauczycieli. Zapewniają wspaniałą zabawę dla całej rodziny! Świetnie sprawdzają się również w szkole.


Wariant podstawowy zawiera:

  • Talię kart: 44 karty z liczbami od 1 do 10 (w 4 kolorach), 10 kart z liczbami od 11 do 20 (w kolorze purpurowym), 4 jokery oraz 9 dwustronnnych kart małych ze znakami matematycznymi +, -, *, /, =, <, (. Wszystko zapakowane w poręczne pudełko.
  • Książkę z opisami 9 gier oraz praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób korzystać z kart.

Wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze)

Zobacz koszty dostawy

Sklep dla szkół​​​​​​​Kupując Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymujesz rabat!

od ponad 20 lat na rynku
skutecznie uczą przez zabawę
wzbudzają prawdziwe emocje
świetna zabawa dla dzieci i rodziców
idealne do domu i do szkoły

Jedne karty - wiele gier

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to przemyślana talia kart i starannie dobrany zestaw wielu gier. Gry różnią się dynamiką rozgrywki oraz stopniem trudności. Gry są na tyle wciągające, że dzieci nie zauważają, że się uczą. A przy okazji rozwijają spostrzegawczość, pamięć, koncentrację oraz orientację przestrzenną.

Poznaj przykładową grę - Poławiacze pereł

To jedna z 9 gier z wariantu podstawowego

Opinie rodziców


Gra z Kartami Grabowskiego to wspólny czas podarowany dzieciom

Zobacz, co o kartach Dodawanie i odejmowanie, mówią nauczyciele.

Jak powstały Karty Grabowskiego

Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki – wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalną talię kart do gry, dzisiaj znaną jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki. 

Rysunkową postać zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając w Karty tak naprawdę grają w nie razem z ich twórcą😉

Poznaj pozostałe produkty
z serii Kart Grabowskiego

Kupując Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymujesz rabat!