obraz
od
75
Karty Grabowskiego®

Dodawanie i odejmowanie

Wariant podstawowy
9 gier
Wariant rozszerzony
9 gier + 20 gier
cena
75

Wiek: 6+

Unikalne karty i stworzone do nich wciągające gry, dzięki którym dzieci uczą się dodawania i odejmowania w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy.

Wariant podstawowy zawiera:

  • Talię kart: 44 karty z liczbami od 0 do 10 (w 4 kolorach), 10 kart z liczbami od 11 do 20 (w kolorze purpurowym), 4 jokery oraz 14 dwustronnych kart ze znakami matematycznymi +, -, ·, : , =, <, (. Wszystko zapakowane w poręczne pudełko. Karty mają nowy rewers (granatowy-edycja 2023).
  • Książkę z opisami 9 gier oraz praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób korzystać z kart.
obraz

Kup kolekcję Kart Grabowskiego z rabatem!

obraz

Kup Karty na szkołę z rabatem i płatnością: przelew 14 dni.

Szybka wysyłka w 1 dzień roboczy
30 dni na zwrot
Dostawa już od 12 złSprawdź koszty dostawy
Bezpieczne płatnościobraz

Wariant podstawowy zawiera:

  • Talię kart zapakowaną w poręczne pudełko o wymiarach 13 cm x 10 cm x 2,5 cm
  • Książkę z opisami 9 gier (48 stron, format B5).

Wariant rozszerzony zawiera:

  • Talię kart zapakowaną w poręczne pudełko o wymiarach 13 cm x 10 cm x 2,5 cm
  • Książkę z opisami 9 gier (48 stron, format B5)
  • Drugą książkę z opisami 20 innych gier (96 stron, format B5).
obraz
obraz

Sprawdzony sposób na naukę dodawania i odejmowania
przez zabawę

obraz
Jeden produkt, wiele gier
obraz
Świetna zabawa dla dzieci i rodziców
obraz
Idealne do domu i szkoły
obraz
Od ponad 20 lat na rynku

Różnorodne gry, które skutecznie uczą dzieci liczenia!

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, dzięki którym nauka dodawania i odejmowania zmienia się w niesamowitą, wciągającą przygodę. Z kartami dzieci ćwiczą dodawanie i odejmowanie w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy.

Gry różnią się dynamiką rozgrywki, liczbą graczy i stopniem trudności. Dzięki temu są odpowiednie zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę dodawanie i odejmowania, jak i dla tych, które liczą już w pamięci - będą w tym jeszcze sprawniejsze. Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat doskonale sprawdzają się w domu i w szkole.

Poznaj przykładową grę
"Poławiacze pereł"

To jedna z 9 gier z wariantu podstawowego!

obraz
obraz

Poznaj przykładową grę
"Święty Mikołaj"

To jedna z 9 gier z wariantu podstawowego!

obraz
obraz

Jeden produkt, wiele gier

Kartom Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie w wariancie podstawowym towarzyszy książka z opisami 9 gier, a w wariancie rozszerzonym aż dwie książki z opisami łącznie 29 gier. Dzięki temu każde dziecko znajdzie wśród nich takie, które sprawią wiele radości jemu i całej rodzinie.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci rozpoczynające naukę dodawania i odejmowania, jak i takie, które liczą już w pamięci - będą w tym jeszcze sprawniejsze.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka - do wyboru mamy zarówno gry spokojne jak i bardziej dynamiczne.

Opinie rodziców

Przemyślany projekt graficzny

obraz
obraz

Na skuteczność Kart, oprócz wciągających gier, wpływa również projekt graficzny. Na każdej karcie, oprócz liczb, są również ścianki kostek do gry oraz kafelki wypełnione figurami. Jest to dla dziecka ogromne ułatwienie w zrozumieniu układu dziesiątkowego i pozwala płynnie przejść na liczenie w pamięci. A to jest kluczowa umiejętność do lepszego radzenia sobie z matematyką w przyszłości.

Dlaczego Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się dodawania i odejmowania przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników, integrują całą rodzinę i są doskonałym pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają. Co ważne, dobre opanowanie dodawania i odejmowania jest niezbędne do późniejszej nauki tabliczki mnożenia.

Świetna zabawa dla dzieci i rodziców
Skutecznie uczą przez zabawę
Wzbudzają prawdziwe emocje
Nauka we własnym tempie
Wspierają słabsze dzieci

Jak powstały Karty Grabowskiego

obraz

Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki, wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalne talie kart do gry, dzisiaj znane jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki.

Rysunkową postać Andrzeja Grabowskiego zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając Kartami, tak naprawdę grają razem z ich twórcą.

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
 Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

obraz
obraz

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów z rabatem 15%.

Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

obraz
obraz

Prowadzimy również warsztaty dla nauczycieli, na których pokazujemy, jak wykorzystać Karty na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski i przyjeżdżamy bezpośrednio do placówki edukacyjnej.