Bączek matematyczny Grabowskiego
Niecodzienny sposób na naukę liczenia przez zabawę0:00

 / 

0:00   Bączek matematyczny Grabowskiego


   Bączek matematyczny Grabowskiego to gra edukacyjna dla przedszkolaków oraz dzieci starszych. Od ponad 10 lat pomaga dzieciom w całej Polsce w doskonaleniu liczenia oraz ćwiczeniu umiejętności manualnych. Zdobył on uznanie wśród rodziców, nauczycieli i instytucji edukacyjnych.

   Dzieci kręcą bączkiem, nakładają na niego pierścienie i liczą je. Bardzo szybko „wciągają się” do zabawy. Dzieje się tak dzięki połączeniu dynamiki rozgrywki z ciekawymi wzorami na pierścieniach, które wprawione w ruch, zachwycają dziecko.

   Gry z bączkiem matematycznym Grabowskiego są świetną okazją do wspólnej nauki i zabawy dla dzieci oraz rodziców. Rodzic może kręcić bączkiem, a dziecko nakładać pierścienie. Ciekawą propozycją jest nakładanie pierścieni na przemian przez 2 osoby.

   W skład zestawu wchodzi drewniany bączek z zielonym dyskiem, 194 kolorowe pierścienie oraz instrukcja z 3 grami.

   Zafunduj swojemu dziecku kolorową i wciągającą zabawę. Kup bączka matematycznego Grabowskiego i zacznij kręcenie już dziś!

   Bączek matematyczny Grabowskiego to pomoc dydaktyczna do nauki matematyki dla przedszkolaków oraz dzieci uczęszczających do szkoły podstawowej. Może on być używany w domu, w szkole – na lekcjach, zajęciach wyrównawczych czy w poradniach – na zajęciach indywidualnych oraz grupowych z dziećmi.

   Ćwiczenia z bączkiem matematycznym wpływają na rozwój zdolności manualnych oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej. Dzięki nim kszałtuje się również pojęcie liczby naturalnej u dzieci.

   Główną czynnością jest kręcenie bączka i nakładanie na niego kolorowych pierścieni. Jest to świetna zabawa dla maluchów, które nakładając pierścienie na wirujący bączek – liczą je i za każdym razem mogą „pobijać” własne rekordy.

   W skład zestawu wchodzi drewniany bączek z zielonym dyskiem, 194 pierścienie oraz instrukcja z 3 grami.

   Pokaż swoim uczniom wciągającą i kolorową zabawę. Kup bączka matematycznego Grabowskiego i zacznij kręcenie już dziś!

   DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BĄCZKU

   Produkty, które mogą Cię zainteresować


   Opinie rodziców i nauczycieli

   Bączek matematyczny PIRUET spotyka się z uznaniem zarówno ze strony rodziców, jak i nauczycieli.


   Opis produktu


   Drewniany bączek


   Wymiary bączka:
   wysokość: 6,3 cm, średnica: 5 cm.


   Na części środkowej bączka, zwanej dyskiem, zaznaczone są dwie linie: czarna i czerwona.
   Linie te umożliwiają odczytywanie punktów zapisanych na pierścieniach wielowartościowych.

   Pierścienie

   Pierścienie mogą służyć do ćwiczenia porównywania zbiorów, dodawania i odejmowania oraz innych umiejętności matematycznych.

   Pierścienie jednowartościowe (133 szt.): ich awersy są różnokolorowe, a występujące na nich wzorki mają jedynie znaczenie dekoracyjne. W zabawach i grach pierścienie te są wykorzystywane samodzielnie lub razem z bączkiem.

   Pierścienie wielowartościowe (61 szt.):  na awersie każdego z nich wyznaczone są co najmniej dwa pola, opisane za pomocą cyfr lub gwiazdek