Wiek: 6+
Unikalne karty i stworzone do nich wciągające gry, dzięki którym dzieci uczą się dodawania i odejmowania w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy.
Kup kolekcję Kart Grabowskiego z rabatem!
Kup Karty na szkołę z rabatem i płatnością: przelew 14 dni.
Wariant podstawowy zawiera:
Wariant rozszerzony zawiera:
Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, dzięki którym nauka dodawania i odejmowania zmienia się w niesamowitą, wciągającą przygodę. Z kartami dzieci ćwiczą dodawanie i odejmowanie w zakresie 10, 20 lub 100, szybko przechodząc na rachunek pamięciowy.
Gry różnią się dynamiką rozgrywki, liczbą graczy i stopniem trudności. Dzięki temu są odpowiednie zarówno dla dzieci, które dopiero rozpoczynają naukę dodawanie i odejmowania, jak i dla tych, które liczą już w pamięci - będą w tym jeszcze sprawniejsze. Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat doskonale sprawdzają się w domu i w szkole.
To jedna z 9 gier z wariantu podstawowego!
To jedna z 9 gier z wariantu podstawowego!
Kartom Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie w wariancie podstawowym towarzyszy książka z opisami 9 gier, a w wariancie rozszerzonym aż dwie książki z opisami łącznie 29 gier. Dzięki temu każde dziecko znajdzie wśród nich takie, które sprawią wiele radości jemu i całej rodzinie.
Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.
Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.
Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci rozpoczynające naukę dodawania i odejmowania, jak i takie, które liczą już w pamięci - będą w tym jeszcze sprawniejsze.
Gry można dobierać do temperamentu dziecka - do wyboru mamy zarówno gry spokojne jak i bardziej dynamiczne.
Na skuteczność Kart, oprócz wciągających gier, wpływa również projekt graficzny. Na każdej karcie, oprócz liczb, są również ścianki kostek do gry oraz kafelki wypełnione figurami. Jest to dla dziecka ogromne ułatwienie w zrozumieniu układu dziesiątkowego i pozwala płynnie przejść na liczenie w pamięci. A to jest kluczowa umiejętność do lepszego radzenia sobie z matematyką w przyszłości.
Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się dodawania i odejmowania przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników, integrują całą rodzinę i są doskonałym pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają. Co ważne, dobre opanowanie dodawania i odejmowania jest niezbędne do późniejszej nauki tabliczki mnożenia.
Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki, wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalne talie kart do gry, dzisiaj znane jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki.
Rysunkową postać Andrzeja Grabowskiego zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając Kartami, tak naprawdę grają razem z ich twórcą.
Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.
Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów z rabatem 15%.
Prowadzimy również warsztaty dla nauczycieli, na których pokazujemy, jak wykorzystać Karty na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski i przyjeżdżamy bezpośrednio do placówki edukacyjnej.