Sprawdzony sposób na naukę dodawania i odejmowania
przez zabawę

IDEALNE DO DOMU
IDEALNE DO SZKOŁY

Gry edukacyjne, które skutecznie uczą
dzieci liczenia!

Karty Grabowskiego to seria unikalnych gier edukacyjnych pomagających dzieciom w nauce dodawania i odejmowania. Karty i gry opracował nauczyciel matematyki, Andrzej Grabowski. Dzięki jego doświadczeniu w pracy z dziećmi Karty są tak skuteczne i świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole.

jedne karty, wiele gier
stworzone przy udziale dzieci 
dla dzieci od 6 lat
do użycia w domu i w szkole
od 24 lat na rynku

Jeden produkt, wiele gier

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to nie tylko talia specjalnych kart, ale także książka z opisami wielu różnorodnych gier z ich wykorzystaniem. Można znaleźć wśród nich zarówno takie, które ćwiczą dopełnianie do dziesięciu, jak i takie, które wymagają wykonania trudniejszych działań, co sprawia, że można je wykorzystać na każdym etapie nauki.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci dopiero rozpoczynające naukę dodawania i odejmowania, jak i takie, które chcą ćwiczyć trudniejsze działania.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka – do wyboru są między innymi gry spokojne, dynamiczne, rozgrywane na czas i budzące wiele emocji.

Poznaj grę "Poławiacze pereł"

To jedna z 9 gier, które znajdziesz w instrukcji. 

Dlaczego Karty Grabowskiego
Dodawanie i odejmowanie są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się dodawania i odejmowania przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników, integrują całą rodzinę i są doskonałym pretekstem do wspólnego spędzania czasu. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają. Co ważne, dobre opanowanie dodawania i odejmowania jest niezbędne do późniejszej nauki tabliczki mnożenia.

skutecznie uczą przez zabawę
integrują dzieci i rodziców
pozwalają na naukę we własnym tempie
wzbudzają prawdziwe emocje
wspierają dzieci słabsze w matematyce

Przemyślany projekt graficzny

Karty zaprojektowano w taki sposób, by ułatwić dzieciom zrozumienie układu dziesiątkowego oraz umożliwić  zabawę dzieciom, które dopiero uczą się dodawania i odejmowania. W pudełku znajduje się 58 kolorowych kart dużych z liczbami oraz 9 dwustronnych kart małych ze znakami działań.

Karty Grabowskiego naprawdę działają!

Przeczytaj, co o Kartach piszą rodzice:

Jak powstały Karty Grabowskiego

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie zostały stworzone przez Andrzeja Grabowskiego, nauczyciela matematyki, którego największą troską była pomoc najmłodszym dzieciom w nauce liczenia. Jego doświadczenie w pracy z dziećmi i pomysłowość doprowadziły do powstania kart matematycznych, znanych dziś jako Karty Grabowskiego, oraz gier z ich wykorzystaniem.

Co dostajesz, kupując Karty
Dodawanie i odejmowanie?

Kupując wariant podstawowy, otrzymujesz specjalną talię kart (54 karty z liczbami, 4 jokery oraz 9 kart dwustronnych ze znakami matematycznymi) oraz książkę prezentującą 9 gier o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności.

cena 56Kupując wariant rozszerzony – można jeszcze lepiej wykorzystać potencjał kart. W tym wariancie znajduje się druga książka z opisami dodatkowych 20 gier, które pozwolą nam dostosować formułę zabawy do indywidualnych potrzeb i charakteru dziecka.

cena 79

 

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie od 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Pozostałe produkty
z serii Kart Grabowskiego