Sprawdzony sposób na naukę tabliczki mnożenia
przez zabawę

od 8. roku życia

IDEALNE DO DOMU
IDEALNE DO SZKOŁY

Gry edukacyjne, które naprawdę angażują dzieci!

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia to komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, które uczą dzieci tabliczki mnożenia przez zabawę. Od blisko 25 lat doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole. Karty Grabowskiego zdobyły uznanie wśród rodziców, nauczycieli i instytucji edukacyjnych.

jedne karty, wiele gier
stworzone przy udziale dzieci 
dla dzieci od 8 lat
do użycia w domu i w szkole
od 24 lat na rynku

Jeden produkt, wiele gier

Kartom Grabowskiego Tabliczka mnożenia towarzyszy książka z opisami wielu różnorodnych gier. Dzięki temu każde dziecko znajdzie wśród nich takie, które sprawią wiele radości jemu i całej rodzinie.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci dopiero rozpoczynające naukę tabliczki mnożenia, jak i takie, które chcą ją utrwalić.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka – do wyboru są między innymi gry spokojne, dynamiczne, rozgrywane na czas i budzące wiele emocji.

Poznaj grę "Zaczarowany bank"

To jedna z 11 gier, które znajdziesz w instrukcji.

Dlaczego Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się tabliczki mnożenia przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Taka nauka nie ma nic wspólnego z mozolnym wkuwaniem i bezmyślnym zapamiętywaniem. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników i otwierają na matematykę dzieci, które do tej pory miały problem z opanowaniem tabliczki mnożenia. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają.

skutecznie uczą przez zabawę
integrują dzieci i rodziców
pozwalają na naukę we własnym tempie
wzbudzają prawdziwe emocje
wspierają dzieci słabsze w matematyce

Posłuchaj, jak Karty pomogły Uli poprawić wyniki w nauce

Wypowiedź nauczycielki matematyki

Przemyślany projekt graficzny

Na skuteczność Kart Grabowskiego Tabliczka mnożenia, poza angażującymi grami, ma wpływ również przemyślany projekt graficzny. W pudełku znajdziemy talię kart czarnych z mnożeniem dwóch liczb oraz talię kart czerwonych z wynikami. Na każdej karcie mnożenie przedstawiono za pomocą odpowiednio ułożonych kwadratów. Pomaga to dzieciom zrozumieć, że mnożenie jest przemienne i sprawia, że z Kart korzystać mogą także te dzieci, które jeszcze nie opanowały tabliczki mnożenia.

Karty Grabowskiego naprawdę działają!

Przeczytaj, co o Kartach piszą rodzice:

Jak powstały Karty Grabowskiego

Karty Grabowskiego zostały stworzone przez Andrzeja Grabowskiego, nauczyciela matematyki, którego największą troską była pomoc najmłodszym dzieciom w nauce tabliczki mnożenia. Jego doświadczenie w pracy z dziećmi i pomysłowość doprowadziły do powstania kart matematycznych, znanych dziś jako Karty Grabowskiego, oraz gier z ich wykorzystaniem.

Co dostajesz, kupując Karty
Tabliczka mnożenia?

Kupując Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia otrzymujesz dwie talie kart, dwie tabliczki mnożenia oraz książkę z opisami 11 gier.

cena 56


Oferujemy także wariant rozszerzony, w którym dodatkowo znajduje się druga książka z opisem dodatkowych 45 gier.

cena 79

 

Pudełka do gry Olimpijczycy

cena 49
za dwa pudełka

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia od ponad 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Warsztaty z Kartami Grabowskiego
dla nauczycieli

Prowadzimy również warsztaty dla nauczycieli, na których pokazujemy, jak wykorzystać Karty na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy.

Zobacz, jak dzieci bawią się Kartami Grabowskiego

Zobacz nasze inne produkty

 

Ważne informacje

 

 


** Opcja "dostawa gratis" obowiązuje tylko dla dostaw w Polsce