Sprawdzony sposób na naukę tabliczki mnożenia
przez zabawę

IDEALNE DO DOMU
IDEALNE DO SZKOŁY

Gry edukacyjne, które naprawdę angażują dzieci!

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia to komplet unikalnych kart i pasjonujących gier, które uczą dzieci tabliczki mnożenia przez zabawę. Od blisko 25 lat doskonale sprawdzają się zarówno w domu, jak i w szkole. Karty Grabowskiego zdobyły uznanie wśród rodziców, nauczycieli i instytucji edukacyjnych.

jedne karty, wiele gier
stworzone przy udziale dzieci 
dla dzieci od 8 lat
do użycia w domu i w szkole
od 24 lat na rynku

Jeden produkt, wiele gier

Kartom Grabowskiego Tabliczka mnożenia towarzyszy książka z opisami wielu różnorodnych gier. Dzięki temu każde dziecko znajdzie wśród nich takie, które sprawią wiele radości jemu i całej rodzinie.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci dopiero rozpoczynające naukę tabliczki mnożenia, jak i takie, które chcą ją utrwalić.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka – do wyboru są między innymi gry spokojne, dynamiczne, rozgrywane na czas i budzące wiele emocji.

Poznaj grę "Zaczarowany bank"

To jedna z 11 gier, które znajdziesz w instrukcji.

Dlaczego Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się tabliczki mnożenia przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Taka nauka nie ma nic wspólnego z mozolnym wkuwaniem i bezmyślnym zapamiętywaniem. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników i otwierają na matematykę dzieci, które do tej pory miały problem z opanowaniem tabliczki mnożenia. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają.

skutecznie uczą przez zabawę
integrują dzieci i rodziców
pozwalają na naukę we własnym tempie
wzbudzają prawdziwe emocje
wspierają dzieci słabsze w matematyce

Posłuchaj, jak Karty pomogły Uli poprawić wyniki w nauce

Wypowiedź nauczycielki matematyki

Przemyślany projekt graficzny

Na skuteczność Kart Grabowskiego Tabliczka mnożenia, poza angażującymi grami, ma wpływ również przemyślany projekt graficzny. W pudełku znajdziemy talię kart czarnych z mnożeniem dwóch liczb oraz talię kart czerwonych z wynikami. Na każdej karcie mnożenie przedstawiono za pomocą odpowiednio ułożonych kwadratów. Pomaga to dzieciom zrozumieć, że mnożenie jest przemienne i sprawia, że z Kart korzystać mogą także te dzieci, które jeszcze nie opanowały tabliczki mnożenia.

Karty Grabowskiego naprawdę działają!

Przeczytaj, co o Kartach piszą rodzice:

Jak powstały Karty Grabowskiego

Karty Grabowskiego zostały stworzone przez Andrzeja Grabowskiego, nauczyciela matematyki, którego największą troską była pomoc najmłodszym dzieciom w nauce tabliczki mnożenia. Jego doświadczenie w pracy z dziećmi i pomysłowość doprowadziły do powstania kart matematycznych, znanych dziś jako Karty Grabowskiego, oraz gier z ich wykorzystaniem.

Co dostajesz, kupując Karty
Tabliczka mnożenia?

Kupując wariant podstawowy, otrzymujesz specjalną talię kart (55 kart z działaniami, 55 kart z wynikami) oraz książkę z opisami 11 gier o zróżnicowanym charakterze i stopniu trudności.

cena 56Kupując wariant rozszerzony – można jeszcze lepiej wykorzystać potencjał kart. W tym wariancie dodatkowo znajduje się druga książka z opisami 45 gier, które z łatwością pozwolą dostosować formułę zabawy do indywidualnych potrzeb i charakteru dziecka.

cena 79

 

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia od ponad 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Pozostałe produkty
z serii Kart Grabowskiego