Karty Grabowskiego

Tabliczka mnożenia

cena 65

Wiek: 8+

Komplet unikalnych kart i wciągających gier, dzięki którym dzieci uczą się i utrwalają tabliczkę mnożenia (do 100) w trakcie pełnej emocji zabawy. Od ponad 25 lat podbijają serca dzieci, rodziców i nauczycieli. Zapewniają niesamowitą zabawę dla całej rodziny! Świetnie sprawdzają się również w szkole.


Wariant podstawowy zawiera:

  • Komplet kart: karty czarne z działaniami (55 kart), karty czerwone z wynikami (55 kart). Wszystko zapakowane w poręczne pudełko.
  • Książkę z opisami 11 gier oraz praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób korzystać z kart.

Wysyłamy w 24 godziny (w dni robocze)

Zobacz koszty dostawy

Sklep dla szkół​​​​​​​


Kup Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymaj rabat i darmową dostawę!


od 24 lat na rynku
skutecznie uczą przez zabawę
wzbudzają prawdziwe emocje
świetna zabawa dla dzieci i rodziców
idealne do domu i do szkoły

Karty, które naprawdę angażują dzieci!

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia to przemyślana talia kart i starannie dobrany zestaw wielu różnorodnych gier. Gry różnią się dynamiką rozgrywki oraz stopniem trudności. Gry są na tyle wciągające, że dzieci nie zauważają, że się uczą. A przy okazji rozwijają spostrzegawczość, pamięć, koncentrację oraz orientację przestrzenną.

Poznaj przykładowe gry
z wariantu podstawowego

Zaczarowany bank

Salto

Opinie rodziców

Przemyślany projekt graficzny

Na skuteczność Kart Grabowskiego Tabliczka mnożenia, poza angażującymi grami, ma wpływ również przemyślany projekt graficzny. W pudełku znajdziemy talię kart czarnych z mnożeniem dwóch liczb oraz talię kart czerwonych z wynikami. Na każdej karcie mnożenie przedstawiono za pomocą odpowiednio ułożonych kwadratów. Pomaga to dzieciom zrozumieć, że mnożenie jest przemienne i sprawia, że z Kart korzystać mogą także te dzieci, które jeszcze nie opanowały tabliczki mnożenia.

Jak powstały Karty Grabowskiego

Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki – wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalną talię kart do gry, dzisiaj znaną jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki. 

Rysunkową postać zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając w Karty tak naprawdę grają w nie razem z ich twórcą.

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia od ponad 20 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.

Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów w specjalnych, atrakcyjnych cenach.

Poznaj pozostałe produkty
z serii Kart Grabowskiego

Kup Kolekcję Kart Grabowskiego, otrzymaj rabat i darmową dostawę!