obraz
od
75
Karty Grabowskiego®

Tabliczka mnożenia

Wariant podstawowy
11 gier
Wariant rozszerzony
11 gier + 45 gier
cena
75

Wiek: 8+

Szukasz pomysłu na naukę tabliczki mnożenia, który naprawdę zaciekawi Twoje dziecko?

Mamy na to rozwiązanie! Nasze karty matematyczne w połączeniu z angażującymi grami to klucz do wyjątkowego świata, w którym nauka łączy się z zabawą.

Stworzone z myślą o pobudzeniu ciekawości, kreatywności i angażowaniu młodych umysłów, nasze gry uczą i utrwalają tabliczkę mnożenia do 100 w sposób pełen emocji, frajdy i radości. Dzięki nim Twoje dziecko nie tylko opanuje tabliczkę, ale również rozwinie zdolność logicznego myślenia, a wszystko to podczas fantastycznej zabawy.

Karty przeznaczone są zarówno dla dzieci, które dopiero uczą się tabliczki jak i dla tych, którzy chcą ją utrwalić.

Instrukcja do kart napisana jest przystępnym językiem, z kolorowymi ilustracjami i skróconymi opisami gier. Dzięki temu będziesz w stanie bardzo szybko zrozumieć zasady gier i ekspresowo rozpocząć zabawę z Kartami!

Wariant podstawowy zawiera:

  • Komplet kart: karty czarne z działaniami (55 kart), karty czerwone z wynikami (55 kart). Wszystko zapakowane w poręczne pudełko. Karty mają nowy rewers (granatowy-edycja 2023).
  • Książkę z opisami 11 gier oraz praktycznymi wskazówkami, w jaki sposób korzystać z kart.
obraz

Kup kolekcję Kart Grabowskiego z rabatem!

obraz

Kup Karty na szkołę z rabatem i płatnością: przelew 14 dni.

Szybka wysyłka w 1 dzień roboczy
30 dni na zwrot
Dostawa już od 12 złSprawdź koszty dostawy
Bezpieczne płatnościobraz

Wariant podstawowy zawiera:

  • komplet kart (55 kart czarnych z działaniami oraz 55 kart czerwonych z wynikami) w poręcznym pudełku o wymiarach 13 cm x 10 cm x 2,5 cm
  • książkę z opisami 11 gier (48 stron, format B5).

Wariant rozszerzony zawiera:

  • komplet kart (55 kart czarnych z działaniami oraz 55 kart czerwonych z wynikami) w poręcznym pudełku o wymiarach 13 cm x 10 cm x 2,5 cm
  • książkę z opisami 11 gier (48 stron, format B5).
  • drugą książkę z opisami 45 innych gier (160 stron, format B5).

Karty Grabowskiego to pomysł na ciekawy, edukacyjny prezent pod choinkę.

obraz
obraz

Sprawdzony sposób na naukę tabliczki mnożenia
przez zabawę

obraz
Jeden produkt, wiele gier
obraz
Świetna zabawa dla dzieci i rodziców
obraz
Idealne do domu i szkoły
obraz
Ponad 25 lat na rynku

Różnorodne gry, które naprawdę angażują dzieci!

obraz
obraz

Karty Grabowskiego to komplet unikalnych kart i wciągających gier, które uczą dzieci tabliczki mnożenia (do 100) w trakcie pełnej emocji zabawy. Gry różnią się dynamiką rozgrywki, liczbą graczy i stopniem trudności. Dzięki temu gry są odpowiednie zarówno dla dzieci, które jeszcze nie znają tabliczki mnożenia, jak i dla tych, które chcą ją utrwalić. Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia już od ponad 25 lat podbijają serca dzieci, rodziców i nauczycieli.

Poznaj przykładową grę
ZACZAROWANY BANK

To jedna z 11 gier z wariantu podstawowego!

obraz
obraz

Poznaj przykładową grę
SALTO

To jedna z 11 gier z wariantu podstawowego!

obraz
obraz

Poznaj przykładową grę
TRZY ŻYCIA

To jedna z 11 gier z wariantu podstawowego!

obraz
obraz

Jeden produkt, wiele gier

Kartom Grabowskiego Tabliczka mnożenia w wariancie podstawowym towarzyszy książka z opisami 11 gier, a w wariancie rozszerzonym aż dwie książki z opisami łącznie 56 gier. Dzięki temu każde dziecko znajdzie wśród nich takie, które sprawią wiele radości jemu i całej rodzinie.

Gry dla różnej liczby graczy

Wśród gier znajdują się zarówno takie, w które dziecko może grać samodzielnie, jak i gry dla dwóch i większej liczby graczy.

Gry do domu lub do szkoły

Większość gier można wykorzystać zarówno w domu, jak i na lekcjach. Kilka gier stworzono z myślą o ich wykorzystaniu tylko w szkole – są to m.in. gry sportowe i zespołowe.

Gry dla dzieci na różnym poziomie zaawansowania

Opracowane gry mają zróżnicowany poziom trudności, dzięki czemu mogą w nie grać zarówno dzieci dopiero rozpoczynające naukę tabliczki mnożenia, jak i takie, które chcą ją utrwalić.

Gry dla dzieci o różnym temperamencie

Gry można dobierać do temperamentu dziecka – do wyboru są między innymi gry spokojne, dynamiczne, rozgrywane na czas i budzące wiele emocji.

Opinie rodziców

Przemyślany projekt graficzny

obraz
obraz

Na skuteczność Kart Grabowskiego Tabliczka mnożenia, poza angażującymi grami, ma wpływ również przemyślany projekt graficzny. W pudełku znajdziemy talię kart czarnych z mnożeniem dwóch liczb oraz talię kart czerwonych z wynikami. Na każdej karcie mnożenie przedstawiono za pomocą odpowiednio ułożonych kwadratów. Pomaga to dzieciom zrozumieć, że mnożenie jest przemienne i sprawia, że z Kart korzystać mogą także te dzieci, które jeszcze nie opanowały tabliczki mnożenia.

Dlaczego Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia są tak wyjątkowe?

Dzięki Kartom Grabowskiego dzieci uczą się tabliczki mnożenia przez zabawę, nawet tego nie zauważając. Taka nauka nie ma nic wspólnego z mozolnym wkuwaniem i żmudnym zapamiętywaniem. Gry z wykorzystaniem kart angażują, motywują do ciągłego poprawiania swoich wyników i otwierają na matematykę dzieci, które do tej pory miały problem z opanowaniem tabliczki mnożenia. Zabawa z Kartami jest na tyle emocjonująca, że dzieci same chętnie po nie sięgają.

Skutecznie uczą przez zabawę
Świetna zabawa dla dzieci i rodziców
Nauka we własnym tempie
Wzbudzają prawdziwe emocje
Wspierają słabsze dzieci

Jak powstały Karty Grabowskiego

obraz

Wszystko zaczęło się 30 lat temu… Andrzej Grabowski rozpoczyna pracę w szkole podstawowej jako nauczyciel matematyki. Widzi, że wiele dzieci ma trudności z tabliczką mnożenia. Postanawia im w tym pomóc! Mając duże doświadczenie jako trener lekkoatletyki, wplata w swoje lekcje elementy sportu i rywalizacji. Po wielu próbach tworzy specjalne talie kart do gry, dzisiaj znane jako Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia. Od tej chwili dzieci czekają z niecierpliwością na każdą lekcję matematyki.

Rysunkową postać Andrzeja Grabowskiego zobaczysz na opakowaniach Kart Grabowskiego, a także w książkach z opisami gier, w których przekazuje dodatkowe uwagi. Można powiedzieć, że dzieci grając Kartami, tak naprawdę grają razem z ich twórcą.

Karty Grabowskiego w szkole

Karty Grabowskiego doskonale sprawdzają się na lekcjach.
 Zobacz, co o Kartach mówią nauczyciele.

obraz
obraz

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia od 25 lat są z powodzeniem wykorzystywane w szkołach. Dzięki temu, że Karty zostały stworzone przez nauczyciela matematyki, Andrzeja Grabowskiego, wśród gier znajdują się też takie, które można rozgrywać w warunkach szkolnych.
Szkołom oferujemy możliwość zakupu naszych produktów z rabatem 15%.

Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

obraz
obraz

Prowadzimy również warsztaty dla nauczycieli, na których pokazujemy, jak wykorzystać Karty na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Warsztaty prowadzimy na terenie całej Polski i przyjeżdżamy bezpośrednio do placówki edukacyjnej.