Gra Poławiacze Pereł z Kartami Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie - zasady gry (video)

obraz

Artykuł z kategorii

Nasze produkty

Opublikowano:

✨ Łowimy Perły! Gra Poławiacze Pereł z Kartami Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie✨ 🎣 Oliwka, Leszek i Antek pokażą prawdziwą perełkę! 🎣 ✨Podczas gry dzieci szybko połkną haczyk i pokochają matematykę.

Na czym polega gra Poławiacze Pereł?

Gra Poławiacze Pereł z Kartami Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie to jedna z 9 gier z wariantu podstawowego. Na czym polega? Na środku stołu mamy rozsypankę z kart zakrytych, a przed graczami układamy karty ze znakami działań matematycznych. Na początek mogą to być dwie karty + oraz =. Gracze kolejno odkrywają karty z rozsypanki i starają się ułożyć prawdziwą równość z kart odkrytych. Jeśli np. gracz 1 odkryje karty 9, 3 oraz 6, będzie w stanie ułożyć równość 3 + 6 = 9. Zdobywa wtedy 3 karty, czyli złowił 3 perły. W ostatecznym rozrachunku wygrywa ta osoba, która ma najwięcej pereł. Jedna perła to jeden punkt.

Ważna porada na początek gry

Jak za chwilę zobaczysz na filmie poniżej Oliwka, Leszek i Antek wykorzystali do gry również dżokery oraz karty purpurowe (od 11 do 20). Jest to wersja dodatkowa. Możecie też zagrać tylko kartami od 0 do 10, albo nawet od 0 do 5! Ważne jest, żeby dziecko w wybranej przez nas wersji czuło się komfortowo i mogło swobodnie poznać zasady gry.

Zasady gry - video

Gdzie kupić Karty Grabowskiego?

Karty Grabowskiego Dodawanie i odejmowanie dostępne są na naszej oficjalnej stronie www.kartygrabowskiego.pl. Kupując wariant podstawowy otrzymujesz karty oraz książkę z opisami 9 gier (jedną z nich jest gra Poławiacze Pereł). Natomiast w wariancie rozszerzonym otrzymasz również Dodatek - kolejną książkę z opisami aż 20 gier!

Zapraszamy do zakupu i życzmy miłej zabawy z naszymi Kartami :)

  1. Tagi:

  2. #video
  3. #instrukcje-video

 

Nie przegap nowych artykułów.