Karty Grabowskiego na zakończenie roku szkolnego

obraz

Artykuł z kategorii

Nasze produkty

Opublikowano:

Zbliża się koniec roku szkolnego, dzieci z niecierpliwością czekają na okres wakacji. Częstą praktyką w szkole i domu jest zakup nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce lub po prostu zakup pamiątki wieńczącej trudy roku szkolnego. W tym artykule przedstawimy Wam korzyści płynące z grania w Karty Grabowskiego i dlaczego jest to dobry pomysł na prezent na zakończenie roku szkolnego. Jeśli planujecie zakupy naszych kart (a wiemy z maili, że tak :)) w minimalnej liczbie 10 sztuk… to koniecznie doczytajcie do końca artykułu :-)

Kontynuacja nauki przez zabawę

Karty Grabowskiego mogą pomóc dzieciom utrzymać pozytywny stosunek do nauki nawet po zakończeniu roku szkolnego. Dają one możliwość kontynuacji nauki w przyjemny i zabawny sposób, dając wiele satysfakcji. Zachęcają do rozwijania umiejętności i zdobywania nowej wiedzy. Po wakacjach z Kartami dzieci z pewnością wkroczą w nowy rok szkolny z większą pewnością siebie.

Nowe umiejętności

Karty Grabowskiego zostały stworzone tak, by rozwijać konkretne umiejętności u dzieci. Matematyka, logiczne myślenie, analiza, strategia, a to wszystko w przyjemnej atmosferze. Poprzez zabawę i interakcję dzieci mogą doskonalić wiele umiejętności w sposób aktywny, rozwijając przy tym kompetencje społeczne i zacieśniając więzy rodzinne. Być może nowe umiejętności, nie tylko matematyczne, będą stanowiły pozytywne zaskoczenie dla rodziców i nauczycieli.

Wspólna zabawa i motywacja

Wspólne spędzanie czasu z rodzeństwem, przyjaciółmi i rodziną to bardzo ważne elementy podczas wakacyjnego odpoczynku. Karty dostarczają wielu nowych doświadczeń i wpływają na ogólny rozwój dziecka. Mają potencjał do zwiększenia motywacji i zaangażowania dzieci w proces nauki. Dzieci chętniej angażują się w naukę, gdy jest ona przedstawiona w formie zabawy.

Kreatywność

Wśród wielu propozycji gier i zabaw znaleźć można takie, które skupiają się na rozwijaniu kreatywności, logicznego i krytycznego myślenia u dzieci. Stymulują i zachęcają do rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, eksperymentowania i rozwijania innowacyjności. Z pewnością drzemiące wśród dzieci pokłady kreatywności wpłyną na wymyślanie nowych gier, a te będą stanowiły dodatkową motywację.

Karty Grabowskiego będą stanowiły doskonałą i ponadczasową pamiątkę. Jej uniwersalny i elastyczny charakter będą stanowiły dodatkowe atuty nie tylko podczas wakacyjnych wyjazdów. Różnorodność gier i zabaw zapewni maksimum satysfakcji, w każdym miejscu i o każdej porze :-)


I teraz końcówka, o której pisaliśmy na początku :) Jeśli jako rodzice bądź Rada Rodziców planujecie kupić nasze karty (dowolne) w minimalnej liczbie 10 sztuk - napiszcie do nas maila na info@kartygrabowskiego.pl - przyznamy Wam rabat na zamówienie :)

  1. Tagi:

  2. #dziecko
  3. #kartygrabowskiego
  4. #wdomu
  5. #wszkole
  6. #koniecrokuszkolnego

O autorze

Bartosz Trojanowski

Bartosz Trojanowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej. Obecnie jako Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego zajmuję się organizacją i realizacją warsztatów z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.