Współpraca z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

Meldujemy, że podjęliśmy współpracę z Uniwersytetem Adama Mickiewicza i zostaliśmy oficjalnym partnerem uczelni!

Karty Grabowskiego już od lat wykorzystywane były na zajęciach ze studentami. Nasza kooperacja teraz jednak się zacieśnia. Bardzo się cieszymy, że zostaliśmy tak docenieni, co utwierdza nas w przekonaniu, że Karty w szkołach są bardzo potrzebne.

W ramach współpracy będziemy czynnie uczestniczyć w wydarzeniach uczelnianych, takich jak, chociażby Noc Naukowców.

Ponadto będziemy brać udział w wykładach i spotkaniach ze studentami, podczas których zaprezentujemy innowacyjne metody nauki matematyki z Kartami Grabowskiego w zakresie: dodawania, odejmowania, tabliczki mnożenia, ułamków zwykłych. Pokażemy także sposoby na rozwijanie logicznego myślenia.

Powrót na uczelnię jest dla nas wyjątkowy jeszcze z jednego powodu. Justyna Grabowska-Dybek współautorka Kart Grabowskiego Gry logiczne i autorka Kart Grabowskiego Ułamki jest absolwentką Wydziału Matematyki i Informatyki. Miło było po latach powrócić na uczelnię w zupełnie nowej roli.

Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą. Cieszymy się, że będziemy mieć kontakt z przyszłymi nauczycielami, a tych nauczycieli, którzy jeszcze nie znają naszych Kart, zapraszamy serdecznie na warsztaty: https://kartygrabowskiego.pl/warsztaty/

Informacja prasowa

  1. Tagi:

  2. #dydaktyka
  3. #kartygrabowskiego
  4. #nauka
  5. #UAM
  6. #uniwersytet

 

Nie przegap nowych artykułów.