Gra Zaczarowany Bank z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia - zasady gry (video)

obraz

Artykuł z kategorii

Nasze produkty

Opublikowano:

🌟 Jak zaczarować bank? 🌟 Leszek i Antek z pomocą odrobiny magii przybliżą Wam zasady gry Zaczarowany Bank z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia 🌟 Nie czarujemy - dobrą zabawę masz jak w banku!

Na czym polega Zaczarowany Bank?

Gra Zaczarowany Bank z Kartami Grabowskiego Tabliczka mnożenia to jedna z 11 gier z wariantu podstawowego. Na czym polega? Na stół wykłada się 5 kart odkrytych, tworząc BANK. Aby wyciągnąć karty z banku, trzeba go zaczarować. Czary rzucamy poprzez dołożenie jednej karty do banku. Dobre czary działają tylko w przypadku kart pasujących do siebie. Gracze kolejno próbują zaczarować bank, dokładając jedną swoją kartę i wyjmując wszystkie pary, które uda im się znaleźć. Wygrywa gracz, który „wyczarował” najwięcej par kart.

Ważna porada na początek gry

Jak za chwilę zobaczysz na filmie poniżej Leszek i Antek wykorzystali do gry karty z tabliczką mnożenia powyżej 30. Można też zrobić inaczej. Jeśli dopiero zaczynacie naukę tabliczki mnożenia - zdecydowanie polecamy wykorzystać karty do 30, a nawet do 20! Wtedy w grze będzie mogło wziąć udział dziecko, które nie zna jeszcze tabliczki. Jest to możliwe dzięki małym kwadracikom na środku każdej karty, które można policzyć. Z biegiem czasu (w połączeniu też z innymi grami z instrukcji) dziecko będzie poznawało tabliczkę i będzie można zwiększyć zakres tabliczki mnożenia.

Zasady gry - video

Gdzie kupić Karty Grabowskiego?

Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia dostępne są na naszej oficjalnej stronie www.kartygrabowskiego.pl. Kupując wariant podstawowy otrzymujesz karty oraz książkę z opisami 11 gier (jedną z nich jest Zaczarowany Bank). Natomiast w wariancie rozszerzonym otrzymasz również Dodatek - kolejną książkę z opisami aż 45 gier!

Zapraszamy do zakupu i życzmy miłej zabawy z naszymi Kartami :)

  1. Tagi:

  2. #video
  3. #instrukcje-video

 

Nie przegap nowych artykułów.