W ułamek sekundy – podsumowanie 2022 roku

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

2022 rok miał 31 536 000 ⏱ sekund, ale gdybyście spytali nas, który ułamek sekundy tego roku był najważniejszy bez wahania odpowiedzielibyśmy, że właśnie ten, który widzicie na zdjęciu! W minionym roku oddaliśmy w Wasze 🤲 ręce nowość - Karty Grabowskiego Ułamki ☺️

Pracowaliśmy nad nimi 2 lata, co daje 63072000 sekund podczas których graliśmy, przegrywaliśmy i wygrywaliśmy we wszystkie nowe gry, po to aby odkryć przed Wami nasze wszystkie karty. I to się udało! Ale Ułamki to nie wszystko nad czym pracowaliśmy. Udało się zrobić wiele, a to niektóre z tych rzeczy:

🧮 Zorganizowaliśmy XII już edycję Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia. Jesteśmy pomysłodawcą i organizatorem tej bezpłatnej akcji. W tym dniu młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają. Pokazujemy, że nauka matematyki i tabliczki mnożenia może być ciekawa i przyjemna. Zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku!

🎬 W końcu założyliśmy TIK TOKA - wpadajcie na: https://www.tiktok.com/@kartygrabowskiego Publikujemy tam wiele materiałów. Warto być na bieżąco.

📖 Na naszym blogu „Baw się matematyką” regularnie pojawiają się ciekawe artykuły ze świata edukacji i nie tylko,

👩‍🔬 Uczestniczyliśmy w Nocy Naukowców, podczas której prowadziliśmy warsztaty łącznie dla około 120 uczestników! Było super :D

🎖 Zdobyliśmy wyróżnienie w konkursie Promotor Przedsiębiorczości. Karty Grabowskiego to rodzinna firma. Stworzył ją Andrzej Grabowski, twórca Kart Grabowskiego i nauczyciel matematyki, który pragnął pokazać dzieciom, że nauka może być zabawą. I to mu się z powodzeniem udało!

📚 Stworzyliśmy dwa ebooki - "59 łamigłówek na (prawie) każdą okazję" i "Przypowieści matematyczne". Ebook z łamigłówkami wędruje do Was zaraz po złożeniu zamówienia, a ebooka z przypowieściami otrzymujecie zaraz po zapisaniu się na nasz newsletter. Zapisz się tutaj, by być na bieżąco.

🎨 Zorganizowaliśmy dla Was i Waszych pociech konkurs plastyczny, w którym zadaniem było stworzenie obrazka z motywem przewodnim z ulubionej gry z Kart Grabowskiego. Wygrała praca Wiktorii i gra „Salto”. Rzućcie okiem na tę pomysłową pracę :D

👩‍🏫 Przeprowadziliśmy dziesiątki warsztatów w szkołach w całej Polsce. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy tych, którzy warsztatów jeszcze nie mieli. Kalendarz na rok 2023 jest otwarty. Zapraszamy do zapisów.

Jednocześnie przez cały rok wysyłaliśmy do Was 📦 paczki w⚡️ekspresowym tempie! Kto by pomyślał, że tak pracowity rok potrafi minąć w ułamek ⏱ sekundy. Jaki będzie kolejny rok? Mamy nadzieję, że będzie równie emocjonujący!

O autorze

Ewelina Kupczyńska

Ewelina Kupczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna — Nowe media. Obecnie pracuję w Kartach Grabowskiego w dziale marketingu.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.