Karty Grabowskiego Przyjazne Dziecku!

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

O nagrodzie, którą zdobyliśmy i niemal od razu straciliśmy. Jak do tego doszło? Już tłumaczymy…

Zdobyliśmy Nagrodę Główną w kategorii „Gry dla dzieci w wieku 8-17 lat” w XXI edycji konkursu Świat Przyjazny Dziecku za całą Kolekcję Kart Grabowskiego! To wspaniała nagroda. Nic jednak nie zwiastowało, że stracimy ją tak szybko… Ale najpierw kilka słów o całym konkursie i kartach.

Kolekcja Kart Grabowskiego

Kolekcja Kart Grabowskiego to cztery rodzaje Kart: Gry logiczne, Dodawanie i odejmowanie, Tabliczka mnożenia, Ułamki. Naszą misją jest budowanie pozytywnego nastawienia do nauki matematyki oraz skuteczna nauka poprzez zabawę. Dlatego dla nas było to niesamowite uczucie zgarnąć taką nagrodę branżową.

Utarta statuetki

Zaraz po rozdaniu nagród popędziliśmy do hotelu się wymeldować i opuściliśmy Warszawę w euforii, by z nadzieją na kolejny sukces przenieść się szybko do Wrocławia na galę innego konkursu, w którym braliśmy udział. Jednak o tym już w kolejnym artykule.

Na przystanku w trasie pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z naszą nagrodą. Co się jednak okazało? Nie było jej ani w torebce, ani w walizce, ani nawet w samochodzie. Nagroda została samotna w pokoju hotelowym… Miny trochę zrzedły, a radość z wygranej została przyćmiona. Co za pech!

Cała obsługa w hotelu została zaalarmowana i postawiona na nogi. Ostatecznie na szczęście nagroda została odnaleziona! Jest już z nami cała i zdrowa, i nie zamierzamy jej już nigdzie zostawiać. Jaki z tego morał? Nie warto się do nagród przywiązywać, chociaż miło jest je mieć).

Misja konkursu

Konkurs był organizowany przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, którego patronatem honorowym jest Jolanta Kwaśniewska oraz Rzecznik Praw Obywatelskich. To już XXI edycja, a głównym jej celem jest pomoc opiekunom i rodzicom w wyborze wartościowych zabawek i pomocy edukacyjnych dla dzieci. A tych na rynku jest masa!

Kapituła konkursu

Łatwo można zagubić się w gąszczu kolorowych zabawek, nowości i akcesoriów szkolnych. Mamy nadzieję, że ta nagroda znacząco ułatwi wybór rodzicom i nauczycielom, dlatego tym bardziej dziękujemy za dostrzeżenie naszych Kart. Zwłaszcza że w kapitule zasiadło tak zacne grono. Między innymi Pan Artur Barciś, Andrzej Seweryn, Supertata.tv Marcin Perfuński i wiele innych wspaniałych ludzi ze świata sztuki, edukacji, mediów, którym leży na sercu dobro dzieci i ich prawidłowy rozwój.

Gratulujemy także pozostałym laureatom. Jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że nasze Karty – jak sama nazwa konkursu wskazuje – są przyjazne dziecku! A to jest dla nas najważniejsze!


  1. Tagi:

  2. #kartygrabowskiego
  3. #nagroda
  4. #dziecko

O autorze

Ewelina Kupczyńska

Ewelina Kupczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna — Nowe media. Obecnie pracuję w Kartach Grabowskiego w dziale marketingu.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.