Karty Grabowskiego ponownie z nagrodą „Świata Przyjaznego Dziecku”!

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

Meldujemy, że tym razem zdobyliśmy Nagrodę Główną w kategorii „Edukacja” w XXII edycji konkursu „Świat Przyjazny Dziecku” za całą Kolekcję Kart Grabowskiego. I to w wariancie rozszerzonym!

Konkurs organizowany jest przez Komitet Ochrony Praw Dziecka, a my bardzo cieszymy się, że ponownie jesteśmy jego laureatem. W 2023 roku również zdobyliśmy Nagrodę Główną, ale w kategorii„Gry dla dzieci w wieku 8-17 lat”. Wtedy mieliśmy z nią małe perypetie, ale o tym przeczytacie trochę niżej...

Uwielbiamy łączyć zabawę z nauką, dlatego nie posiadamy się z radości, że udało nam się zdobyć nagrodę w tych dwóch tak ważnych dla nas kategoriach.

Kolekcja Kart Grabowskiego – nasz prawdziwy dream-team!

Czujemy się tak, jakby nasza Kolekcja Kart była zespołem piłkarskim, który wygrał mistrzostwo, a na dodatek każdy z zawodników drużyny został potem jeszcze Królem Strzelców!

Cała Kolekcja Kart Grabowskiego to siła! Prowadzi dziecko od matematycznych podstaw po skomplikowane działania na ułamkach, ale nie możemy zapominać, że Kolekcję tworzą wyspecjalizowane jednostki, oto nasz dream-team, czyli Karty, które wchodzą w skład kolekcji:

Kolekcja Kart Grabowskiego – wariant rozszerzony:

To cztery rodzaje Kart wraz z książkami z opisem emocjonujących gier:

Gry logiczne – 41 gier i 60 łamigłówek

Dodawanie i odejmowanie – 20 gier

Tabliczka mnożenia – 56 gier

Ułamki – 41 gier

To daje łącznie ponad 200 różnorodnych gier i łamigłówek!

Co dwie głowy to nie jedna?

To porzekadło nie sprawdziło się niestety w tym przypadku, bo Bartek i Justyna, którzy reprezentowali naszą firmę na gali konkursu w zeszłym roku, głowy stracili w duecie. Pełni ekscytacji, naładowani pozytywną energią i nowymi pomysłami zostawili statuetkę samotną w hotelu i z konkursu wrócili z niczym.

Na szczęście obsługa hotelowa stanęła na wysokości zadania i nagrodę przysłała nam pocztą. To wydarzenie szerzej opisujemy tutaj:

Karty Grabowskiego Przyjazne Dziecku!

Jak będzie tym razem?

Gala finałowa już wkrótce, więc na pewno zdamy Wam relację!

A jeśli szukacie sprawdzonego sposobu na naukę matematyki przez zabawę, to zapraszamy tutaj: Kolekcja Kart Grabowskiego

  1. Tagi:

  2. #firma
  3. #nagroda
  4. #konkurs
  5. #kartygrabowskiego

O autorze

Ewelina Kupczyńska

Ewelina Kupczyńska

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna — Nowe media. Obecnie pracuję w Kartach Grabowskiego w dziale marketingu.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.