Karty Grabowskiego - podsumowanie roku 2020 na zdjęciach

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

Rok 2020 był trudnym czasem dla wszystkich. Mimo wielu trudności i przeciwności losu udało nam się zrealizować wiele ciekawych pomysłów. Na początku roku braliśmy aktywny udział w targach. W ograniczonym zakresie i zachowaniem zasad bezpieczeństwa odbywały się warsztaty dla nauczycieli. Pojawialiśmy się w mediach. Zapraszamy na fotorelację i podsumowanie roku 2020.

Styczeń

Od nowego roku rozpoczęliśmy realizację warsztatów dla nauczycieli. Nauka, zabawa i pełna satysfakcja. Uwielbiamy prowadzić warsztaty!

Spotkaliśmy się z Anetą Duda, kierownikiem Pracowni Przewrotu Kopernikańskiego Centrum Nauki Kopernik. Pani Aneta jest doktorantką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS i tworzy prototyp zestawu metodycznego dla nauczycieli. Karty Grabowskiego są jednym z elementów zestawu. Grupa nauczycieli testerów sprawdza jak zestaw rozwija u uczniów kompetencje XXI wieku.

Luty

Odwiedziliśmy miasto Mikołaja Kopernika. Na zaproszenie Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki wzięliśmy czynny udział w cyklu konferencji, na których prezentowaliśmy nauczycielom nasze karty.

Marzec

Wzięliśmy udział w Targach EduTec oraz Targach Książki w Poznaniu. Otrzymaliśmy Złoty Medal oraz Złoty Medal Wybór Konsumentów. Nasze stoiska odwiedziło setki osób. Rozegraliśmy bardzo wiele zaciętych partii w Karty Grabowskiego, a bączek matematyczny wykonał miliony obrotów.

Kwiecień

Otrzymaliśmy I nagrodę i tytuł Orłów Branży Dziecięcej w plebiscycie branżowym.

Maj

Wzięliśmy udział w przedsięwzięciach charytatywnych. Nasze karty pojawiały się na aukcjach dla dzieci, które zbierały często ogromne kwoty na leczenie. Cieszymy się, że chociaż tak drobnym gestem byliśmy w stanie pomóc.

Podjęliśmy się też wyzwania stworzenia i wydrukowania książeczki dla Franka, którą potem można było wylicytować. Jakub Gruszewski – grafik, z którym współpracujemy wiele lat – stanął na wysokości zadania – i książeczkę udało się stworzyć :) Tekst został przygotowany przez Przyjaciół Franka.

Czerwiec

Super konkurs sportowo-matematyczny. Do wygrania była koszulka z podpisem Roberta Lewandowskiego. Miły odbiór konkursu, wielu kreatywnych uczestników – to wszystko sprawiło, że będą kolejne, równie ciekawe. I miejsce zajął Borys, który wykazał się ogromną kreatywnością w stworzeniu matematycznego toru przeszkód. Zresztą zobaczcie sami:

Lipiec

Po raz kolejny zagościliśmy w mediach. Tym razem w miejskim magazynie lifestylowym „Sukces po poznańsku”. Zapraszamy do przeczytania artykułu:

Karty, które uczą życia - wywiad z Mateuszem Grabowskim

Sierpień

Szkolenie z pierwszej pomocy dla całego zespołu przeprowadzone przez Konrada Pierzchalskiego z Pomogę bo mogę – to było fantastyczne, praktyczne szkolenie zespołu. Wbrew pozorom warsztaty z pierwszej pomocy przeszliśmy bez szwanku 😊 

Rozpoczęliśmy również transmisje live na Facebooku – o nas, o kartach, o grach.

Do końca roku 2020 przeprowadziliśmy cztery transmisje. Zapraszamy do obejrzenia:

Karty Grabowskiego na żywo - odc. 1 - Poznaj nasze produkty

Karty Grabowskiego na żywo - odc. 2 - Powrót do szkoły

Karty Grabowskiego na żywo - odc. 3 - Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Karty Grabowskiego na żywo - odc. 4 - Pierwsza pomoc z Pomogę bo mogę

Wrzesień

Wznowiliśmy realizację warsztatów dla nauczycieli.

Ps. Po naszych warsztatach każdy z uczestników wynosi znacznie więcej niż tylko notes i długopis :)

Pojawiliśmy się również w mediach, gościliśmy w TVP 3 Poznań i Katowice.

Materiały są do obejrzenia pod adresami:

TVP 3 Poznań - Witaj Wielkopolsko (od 1:17:00)

TVP 3 Katowice - Dzikie Budziki (od 8:10)

Październik

2 października odbyła się X, jubileuszowowa edycja Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia, darmowej akcji edukaycjnej, którą organizujemy od 2011 roku. Mimo specyficznych warunków w X edycji wzięło udział 600 000 uczestników z ponad 20 krajów.

W ramach akcji przeprowadziliśmy konkurs online dla uczniów Arcymistrz mnożenia, w którym przez kilka dni uczestnicy rozwiązywali łamigłówki matematyczno-logiczne. A najlepsi otrzymali Karty Grabowsiego Tabliczka mnożenia, medale oraz dyplomy. Zorganizowaliśmy też pierwszy w historii akcji egzamin online z tabliczki mnożenia.

Natomiast szkoły rywalizowały ze sobą w konkursie video. Miały za zadanie przedstawić, w jaki sposób przygotowywały się i przeprowadziły Światowy Dzień Tabliczki mnożenia. Najlepsze szkoły otrzymały Karty Grabowskiego Tabliczka mnożenia, puchary oraz dyplomy.

Listopad

Otrzymaliśmy I nagrodę rodziców w XIII edycji konkursu Zabawki Roku i Nagrody Rodziców. To kolejne cenne wyróżnienie dla nas i naszych kart.

Przyczyniliśmy się również do poprawy bezpieczeństwa na drodze, do zakupionych produktów dokładaliśmy firmową przywieszkę odblaskową.

Grudzień

Tradycyjnie odwiedził nas Święty Mikołaj. Nadzorował naszą pracę tak, by paczki z prezentami dotarły na czas do wszystkich dzieci.

Z okazji Świąt zamieściliśmy na naszym blogu zestaw świątecznych łamigłówek.

Natomiast przez cały rok robiliśmy co w naszej mocy, żeby paczki z Kartami Grabowskiego docierały do Was jak najszybciej :)

Dziękujemy, że z nami jesteście :) Zespół Kart Grabowskiego

Zachęcamy do śledzenia wydarzeń, kolejnych akcji i ciekawych konkursów na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych. Warto być na bieżąco, tak by nie przegapić interesujących konkursów, promocji, łamigłówek i ciekawostek, nie tylko matematycznych.

Instagram

Facebook

Youtube

Twitter

O autorze

Mateusz Grabowski

Mateusz Grabowski

Można powiedzieć, że prawie całe swoje życia gra w karty :) Współtwórca marki założonej w latach 90 przez swojego ojca, Andrzeja Grabowskiego. Wychował się na Kartach Grabowskiego. Dzisiaj zarządza firmą i odpowiada za generowanie nowych pomysłów i nakreślania dalszych kierunków działania. Uwielbia pracę z ludźmi. Twórca kanału na Youtubie i podcastu na Spotify "Karty Na Stół - Mateusz Grabowski". W programie Karty Na Stół opowiada o tym, jak z sukcesem rozwijać własną firmę i mieć przy tym dużo czasu dla rodziny.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.