Jak wyglądają warsztaty dla nauczycieli z Kartami Grabowskiego?

obraz

Artykuł z kategorii

Nasze produkty

Opublikowano:

Od wielu lat realizujemy warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli w szkołach w całej Polsce. Do tej pory mieliśmy przyjemność zagrać w Karty z kilkunastoma tysiącami nauczycieli, którzy odmienili swoje lekcje, dzięki czemu uczniowie z radością uczestniczą w zajęciach.

Kolekcja Kart Grabowskiego

Podczas warsztatów, które trwają sześć godzin lekcyjnych, prezentowane są gry i zabawy z Kartami Grabowskiego: Dodawanie i odejmowanie, Tabliczka mnożenia, Ułamki i Gry logiczne. W ramach spotkania warsztatowego uczestnicy mają możliwość poznania pełnego pakietu Kart wraz z możliwościami ich wykorzystania. Karty Grabowskiego w trakcie lekcji oraz nauka przez zabawę - to recepta na poprawienie wyników w nauce matematyki.

Ponad 20 gier i zabaw

W ramach warsztatów nasi trenerzy w praktyczny sposób prezentują różnorodne gry i zabawy. Każdy uczestnik ma możliwość rozegrania w praktyce wielu partii karcianych. Specjalnie wyselekcjonowane gry zapewnią satysfakcję oraz możliwość szybkiego wprowadzenia tej innowacyjnej metody podczas zajęć: lekcyjnych, pozalekcyjnych i w świetlicy.

Korzyści

Po zrealizowanych warsztatach uczestnicy potrafią przeprowadzić gry i zabawy matematyczno - logiczne w uczniowskich grupach 2-25 osobowych. Każdy otrzyma imienny certyfikat poświadczający nabyte umiejętności, pakiet gadżetów i materiały uzupełniające. Najważniejszy jest jednak fakt, że uczniowie osiągają lepsze wyniki w nauce. Warsztaty z pewnością pomogą nauczycielom w poszerzeniu umiejętności pracy z Kartami, co przyczyni się do lepszego wykorzystania gier i zabaw.

Praktyka

Praktyczne uwagi od trenera pozwolą spojrzeć na Karty w szerszej perspektywie. Dodatkowe warianty gier prezentowane tylko podczas warsztatów to wynik trenerskiej praktyki, a co za tym idzie inspirowania uczestników do tworzenia swoich, nowych możliwości realizacji gier. Dodatkowe warianty przedstawiamy tylko w ramach warsztatów dla nauczycieli. Gry i zabawy motywują uczniów do nauki poprzez aktywną formę nauki. Pomagają dzieciom w utrwalaniu i zapamiętywaniu informacji poprzez powtarzanie i praktykę. Rozwijają umiejętności logicznego myślenia oraz kreatywności. Zachęcają także uczniów do współpracy i interakcji z innymi uczestnikami zajęć.

Aktywizacja

Praktyczne wskazówki i uwagi prowadzących mają realny wpływ na grupę uczniów, dzięki czemu pogłębiają oni swoje zainteresowania, kreują nowe pomysły i tworzą zaskakujące propozycje gier. Karty Grabowskiego pomagają zainteresować dzieci i młodzież matematyką oraz zaktywizować całą grupę do działania. Poprzez aktywny udział uczniów,nauczyciel jest w stanie zaktywizować klasę do działania i wzbudzić pozytywne emocje. Warsztaty zwiększają pewność nauczycieli, iż takie wykorzystanie innowacyjnej metody Kart Grabowskiego, wpływają na naukę i umiejętności uczniów.

Zachęcamy do współpracy nie tylko szkoły. Warsztaty prowadzimy w różnych placówkach oświatowych i ośrodkach doskonalenia nauczycieli. Nasze warsztaty to nie tylko doskonała atmosfera samych zajęć, ale również praktyczne wskazówki efektywnych sposobów pracy, zabawy i aktywności.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: 608 407 100

Mail: bartosz@kartygrabowskiego.pl, warsztaty@kartygrabowskiego.plDowiedz się więcej o warsztatach z Kartami Grabowskiego i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

  1. Tagi:

  2. #wszkole
  3. #warsztaty
  4. #kartygrabowskiego
  5. #ułamki
  6. #tabliczkamnożenia
  7. #dodawanie
  8. #bączekmatematyczny
  9. #grylogiczne

O autorze

Bartosz Trojanowski

Bartosz Trojanowski

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej. Obecnie jako Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego zajmuję się organizacją i realizacją warsztatów z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.