Bez tej osoby byśmy nie istnieli!

obraz

Artykuł z kategorii

Z życia firmy

Opublikowano:

Wiele firm rodzinnych ma swoich cichych bohaterów. Bohaterów, którzy nie zawsze idą na przodzie. Nie zawsze są widoczni. A jednak to oni sprawiają, że firma funkcjonuje i się rozwija. Chcemy, żebyście poznali naszego bohatera, a mówiąc precyzyjniej - naszą firmową bohaterkę.

Oto osoba, bez której nasza firma by nie istniała.

Musicie ją poznać!

Bożena Grabowska.

To przez ponad 20 lat nasza Mama zajmowała się realizowaniem zamówień na nasze Karty. Robiła to z mieszkania w Szczecinku. Miejsca, w którym Andrzej Grabowski pracował nad nowymi pomysłami. Które jednak nie miałyby szans ujrzenia światła dziennego, gdyby nie działania naszej Mamy 🙂

Tata potrafił totalnie zatracić się w swoim świecie. Potrafił wymyślać genialne rzeczy, ale przy tym zapominał o rzeczywistym świecie. Coś za coś ;) To właśnie dzięki swojej żonie mógł te pomysły wdrażać w życie. Przez te wszystkie lata Mama była w firmie:

  • handlowcem
  • obsługą klienta
  • księgowym
  • pakowaczem
  • logistykiem.

Mama jest autorką kolorowanek logopedycznych, ze sprzedaży których nasza firma miała pieniądze na rozruch na początku działalności 🙂Jaka historia kryje się za kolorowankami? Obejrzyjcie video poniżej z kanału na Youtube Mateusz Grabowski - Karty Na Stół.

Już od kilku lat Mama nie wysyła paczek. Z radością patrzy na to, jak Karty Grabowskiego się rozwijają. A my nigdy nie zapomnimy tego, co dla nas zrobiła 🙂

Dziękujemy Mamo!

Justyna i Mateusz

Ps. Niedawno namówiliśmy naszą Mamę, żeby zaczęła pisać na bloga i podzieliła się swoim historiami… i dostaliśmy już pierwszy artykuł :) Już niedługo publikacja!


  1. Tagi:

  2. #kartygrabowskiego
  3. #historia
  4. #firma
  5. #rodzice

O autorach

Justyna Grabowska-Dybek

Justyna Grabowska-Dybek

Współzarządzająca firmą. Współtwórca marki założonej w latach 90 przez swojego ojca, Andrzeja Grabowskiego. Autorka książek z opisami gier.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora
Mateusz Grabowski

Mateusz Grabowski

Można powiedzieć, że prawie całe swoje życia gra w karty :) Współtwórca marki założonej w latach 90 przez swojego ojca, Andrzeja Grabowskiego. Wychował się na Kartach Grabowskiego. Dzisiaj zarządza firmą i odpowiada za generowanie nowych pomysłów i nakreślania dalszych kierunków działania. Uwielbia pracę z ludźmi. Twórca kanału na Youtubie i podcastu na Spotify "Karty Na Stół - Mateusz Grabowski". W programie Karty Na Stół opowiada o tym, jak z sukcesem rozwijać własną firmę i mieć przy tym dużo czasu dla rodziny.

Zobacz wszystkie artykuły tego autora

 

Nie przegap nowych artykułów.